A közel egy éve elkezdődött "Gosztola Gyöngye a régió gyöngye - minőség éswellnessZalában" projekt keretében épülő új szállodai szárny építése hamarosan befejeződik a Lenti melletti Gosztolán.
A Gosztola Gyöngye Wellness Hotel bővítése keretében a 30 szobás, wellnessrészleggel rendelkező szálloda május elejétől újabb 13 szobával és egy barokk rendezvényteremmel bővíti szolgáltatásait. Minden szoba erdőre néz, erkéllyel, LCD-televízióval, széffel és minibárral felszerelt. A szobák részben összenyithatóak lesznek a gyermekekkel érkező családok részére.
A rendezvényterem céges rendezvényeknek, konferenciáknak és esküvőknek ad majd otthont, így összesen 3 konferenciaterem áll majd rendelkezésre. (Business Traveller)
Bővül a Gosztola Gyöngye
A Gosztola Gyöngye Wellness Hotel bővítése keretében a 30 szobás, wellnessrészleggel rendelkező szálloda május elejétől újabb 13 szobával és egy barokk rendezvényteremmel bővíti szolgáltatásait - írja a Business Traveller.
Munkahelyet váltana, vagy új kollégát keres?
Az utazási szakma nálunk egymásra talál. Hirdessen ott, ahol valóban a döntéshozók és a szakma résztvevői olvassák a tartalmat: célzott felületen, nagy eléréssel!
Álláshirdetése nemcsak a Turizmus Online oldalán jelenik meg, hanem hírlevelünkben is, amely naponta több mint 7000 szakmai címzettet ér el – gyorsan, hatékonyan, pontosan.
Új központi értékesítési vezető az Accent Hotelsnél
Kristóf Kitti júniustól a szállodalánc központi értékesítési vezetőjeként folytatja pályafutását.
Alig jelent meg a rendelet – máris tiltakozik a szakma
Rövid a határidő: augusztusig rendezni kell a vendégmunkások helyzetét.
Tűz egy zalakarosi szálloda alagsorában
A zalakarosi és a nagykanizsai hivatásos tűzoltók rövid idő alatt eloltották a tüzet.
Ilyen az Európai Szálláshely Barométer 2026
A jelentés 24 európai piac 1240 turisztikai és vendéglátóipari vezetőjének és menedzserének válaszain alapul.
Személyi változás a Hilton egyik budapesti tagjánál
Hegedűs Dávid lett a Hampton by Hilton Budapest City Centre igazgatója.
Novotel: erősödő óceánvédelmi szerepvállalás
Érdemi intézkedésekkel támogatják a világ óceánjainak fenntarthatóságát.
Eurostat: emelkedő vendégéjszaka számok az EU-ban
A legnagyobb növekedést a turisztikai szálláshelyeken eltöltött éjszakák számában az év első negyedévében Írországban jegyezték fel.
Személyi változás a Hunguestnél
A nyugat-magyarországi Bükfürdőről érkezik a horvátországi Hotel Miramar új igazgatója.
Michelin-kulcsos elismerés az erdélyi luxusbirtoknak
A Maros megyei Keresd faluban található luxusbirtok bekerült a Michelin Guide szállodaválogatásába.
Friss MSZÉSZ Trendriport
A tavalyinál gyengébb áprilist zártak a hazai szállodák a KSH adatai szerint.
Interjú
Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén
Látogatás egy kortárs erdei házban a szakértővel – személyes élményeken keresztül.
Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón?
Éliás Balázs navigációs tiszttel nemzetközi karrierjének állomásairól, egy óceánjáró fedélzetén végzett munkájáról és a tengeri hajózás mindennapi kihívásairól beszélgettünk.
Helyzetjelentés a SIRHA Budapestről
Tihanyi Klárát, a HUNGEXPO stratégiai és üzletfejlesztési igazgatóját kérdeztük, aki a Lyonból indult SIRHA mintájára létrehozott hazai eseményt a kezdetektől fogva szervezi és irányítja.