hirdetés
hirdetés
2012. május. 23., szerda - Dezső.

Budapesten lopták el a japán utazó motorját

Gazemberek mindenhol vannak. De szomorú, hogy pont Magyarországon, Budapesten futott össze vele Kunio, a japán világutazó.

hirdetés

A fiatalember motorral vágott neki a világnak. Japánból indulva Oroszországon, Ukrajnán, Moldávián, Románián, megérkezett hozzánk és megszállt Budapest belvárosában, egy Király utcai turistaszállón. Motorját beparkolta a turistaszállónak otthont adó belvárosi gangos ház lépcsője alá. A motornak pedig sajnos új gazdája akadt meglehet, Kunio nem azért motorozott ilyen messze, hogy megváljon gépétől. Főleg nem úgy, hogy ellopják. A jogszerűtlenül eltulajdonított Suzuki Djebel XC kifejezetten a japán piacra gyártott gép; bizonyára könnyen felismerhető, ha még egyáltalán az országban van.

A japán utazó tervei szerint útját Szlovénián, Olasz-, Francia- és Spanyolországon át Afrikában folytatta volna, majd a fekete kontinenst körbemotorozva Egyiptomból repült volna haza. Szép lenne, ha Kunio folytathatná útját. Ha már nem is eredeti gépével, de legalább egy újjal.

Várjuk kedves olvasóink, a turisztikai szakma és az országimázsért felelős turisztikai marketingesek ötleteit, hogyan tudnánk a japán világutazónak segíteni. Hadd vigye országunk jó hírét a világba!

Címkék

Olvasói vélemény: 0,0 / 10
Értékelés:
A cikk értékeléséhez, kérjük először jelentkezzen be!
hirdetés
Ha hozzá kíván szólni, jelentkezzen be!
 

Ausztriai állásajánlataink

Találkozzunk a Facebookon!

Elszipkázza-e a délszláv vendégeket az új petrőci (Szerbia) élményfürdő?
hirdetés

Kiadónk társoldalai

hirdetés
Angol zászloNémet zászlo
hirdetés
hirdetés
hirdetés