Az Európa csarnokban 50m2-es standdal vett részt a Magyar Turizmus Zrt. A nemzeti standon 5 társkiállító mellett sommelier kóstoltatta folyamatosan a tokaji és szekszárdi borokat, valamint tojásfestő attrakció várta a látogatókat. A MT Zrt. és a Thomas Cook Belgium, illetve a Neckermann ez alkalomból jelentetett meg közös, vásári akciós kiadványt, amelyben budapesti, balatoni, sárvári, bükfürdői és Velencei-tavi ajánlatok szerepelnek. Szintén a kiállítás szakmai programja volt az Escape Travel és a 2,3 millió belgiumi háztartásban fogható, nagyon népszerű turisztikai TV adó, a Liberty Tv, valamint az MT Zrt. közös szervezésű workshopja és prezentációja, amelynek keretében élőben közvetített Magyarország talkshow, majd ezt követően interjú, illetve bor- és pogácsakóstolás zajlott. A magyar standon változatlanul jelentős volt a kereslet Budapest, a Balaton, illetve további régiók wellness lehetőségei iránt, s kiemelt érdeklődés mutatkozott a fogászati turizmus irányába.
Magyarország a brüsszeli Salon des Vacances kiállításon
Hétfőn zárta kapuit Belgium legnagyobb turisztikai kiállítása, az 54. alkalommal megrendezett brüsszeli Vakantiesalon, ahol az idei évben 102.860 látogató kereste fel az 5 csarnokban jelenlévő 824 kiállítót.Hétfőn (február 6-án) zárta be kapuit Belgium legnagyobb turisztikai kiállítása, az 54. alkalommal megrendezett brüsszeli Vakantiesalon, ahol az idei évben 102.860 látogató kereste fel az 5 csarnokban jelenlévő 824 kiállítót.
Munkahelyet váltana, vagy új kollégát keres?
Az utazási szakma nálunk egymásra talál. Hirdessen ott, ahol valóban a döntéshozók és a szakma résztvevői olvassák a tartalmat: célzott felületen, nagy eléréssel!
Álláshirdetése nemcsak a Turizmus Online oldalán jelenik meg, hanem hírlevelünkben is, amely naponta több mint 7000 szakmai címzettet ér el – gyorsan, hatékonyan, pontosan.
Dráguló repülés, erős forint – merre utaznak idén a magyarok?
Jön az Országos Étterem Hét
Egy korty Ázsia reggelire
Művészet és vendéglátás a Káli-medencében
Hamis hotelértékelések - mit tehetünk a csalók ellen?
Szállodatörténelmet ír a Hunguest
Ráborították az asztalt a Bookingra
Kiemelkedő vendégforgalom a vidéki fürdővárosokban
A 30 milliós gyémántgyűrű rejtélyes eltűnése
Nyáron nyílik a Kimpton Hotels első szállodája Budapesten
Interjú
Istentelen időben isteni helyen – a pilisi erdő mélyén
Élet a hajóhídon, avagy hogy lesz valakiből tiszt egy luxusóceánjárón?