hirdetés
hirdetés
2012. május. 25., péntek - Orbán.

Utazási biztosítás mobilról

Tovább növelheti a megkötött utazási biztosítások számát egy nagy hazai biztosító és mobil telefonos cég által közösen kidolgozott eljárás.

hirdetés

A mobil telefonnal történő biztosítás vásárlást bonyolítja, hogy hozzá kell jutni a kötvényhez is. Ezt egy biztosító néhány éve indult szolgáltatásával úgy hidalta át, hogy a nagyobb határátkelők felé haladva az ügyfél saját mobiljáról rendelhette meg a biztosítást, és mire a határra ért, ott várta a kötvény. Az eljárás nem vált be, mivel meg kellett állni a kötvényért. Ugyanakkor a fizetés egyszerű volt, mivel a mobil szolgáltató a számlában küldte a biztosítási díjat is.
    

Az autópálya matrica sms-ben történő vásárlása azért egyszerű, mivel kevés adatot kell megadni, és a telefonon a válasz sms-ben megjelenik a visszaigazolás. Hasonló elven működik ezentúl a mobilról megköthető utasbiztosítás is. Miután a szolgáltató ismeri az ügyfele személyes adatait ebből elég annyit megadni, amennyi biztosan beazonosítja, illetve az utazás kezdő- és végső dátumát. A visszaigazolás itt egyúttal a kötvény.
    

Miután a szerződő itt nem választhat több biztosító - részletes - ajánlata közül, a terméket magát is le kellett egyszerűsíteni, és versenyképes áron adni azt. A versenyképességet az adja, hogy a szülőkkel utazó gyerekek képletes áron jutnak biztosításhoz, illetve a világ bármely országába ugyanannyiba kerül a biztosítás. (MTI)

Olvasói vélemény: 0,0 / 10
Értékelés:
A cikk értékeléséhez, kérjük először jelentkezzen be!
hirdetés
Ha hozzá kíván szólni, jelentkezzen be!
 

Ausztriai állásajánlataink

Találkozzunk a Facebookon!

Elszipkázza-e a délszláv vendégeket az új petrőci (Szerbia) élményfürdő?
hirdetés

Kiadónk társoldalai

hirdetés
Angol zászloNémet zászlo
hirdetés
hirdetés
hirdetés